1 Kişilik Standart Oda

Bu oda 1 Çift Kişilik Yatak veya  Tek Kişilik Yatak, 1 Komodin, Çalışma Masası ve Sandalyeden oluşmaktadır. Oda modaya uygun mobilyalar ve bir balkon ile döşenmiştir. Ultramodern cam banyomuz, konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklarla birlikte saç kurutma makinesi, makyaj aynası ile donatılmıştır. Elektrik akımı: 220 Volt. Sigara içilen odalar ve bağlantılı odalar da mevcuttur.

Read More

2 Kişilik Standart Oda

Bu oda 1 Çift Kişilik Yatak veya 2 Tek Kişilik Yatak, 2 Komodin, Çalışma Masası ve Sandalyeden oluşmaktadır. Oda modaya uygun mobilyalar ve bir balkon ile döşenmiştir. Ultramodern cam banyomuz, konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklarla birlikte saç kurutma makinesi, makyaj aynası ile donatılmıştır. Elektrik akımı: 220 Volt. Sigara içilen odalar ve bağlantılı odalar da mevcuttur.

Read More

3 Kişilik Standart Oda

Bu oda 1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak veya  3 Tek Kişilik Yatak, 3 Komodin, Çalışma Masası ve Sandalyeden oluşmaktadır. Oda modaya uygun mobilyalar ve bir balkon ile döşenmiştir. Ultramodern cam banyomuz, konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklarla birlikte saç kurutma makinesi, makyaj aynası ile donatılmıştır. Elektrik akımı: 220 Volt. Sigara içilen odalar ve bağlantılı […]

Read More

King Suit Comfort

Tesisimizde özel günleriniz için özel olarak dizayn edilen, ferah king suitimiz oturma alanı ve yatak odası olmak üzere iki ayrı bölümden oluşuyor. King suit odamız siz değerli müşterilerimize çeşitli sunum ve ikramları ile hizmet vermektedir.

Read More